Nagrobki Białystok

Nagrobki na urny Coraz częściej ludzie odchodzą od stawiania tradycyjnych pomników cmentarnych i dokonują pochówku w formie nagrobka na urny. Do wykonania nagrobka na urny najczęściej stosujemy surowiec jakim jest piaskowiec, gdyż łatwo formuje się z niego skomplikowane oraz niewielkie kształty — najczęściej nagrobki występują w formie niewielkich płyt bądź małych, a zarazem olśniewających swoim wyglądem rzeźb.

Gdy klienci są zainteresowani wykonaniem przez naszych specjalistów niepowtarzalnej rzeźby ostrzegamy, że muszą się Państwo uzbroić w cierpliwość, gdyż wykonanie dokładnej oraz perfekcyjnej rzeźby zajmuje niestety wiele czasu — jest to termin nawet do kilkunastu miesięcy. Pomniki, mogą Państwo wybrać z gotowego wzornika bądź zamówić nagrobek na specjalne zlecenie według indywidualnego projektu Sprwadź pełną ofertę na nagrobki Białystok już dziś.

Pomniki plastikowe

Proponujemy czyszczenie oraz konserwację pomników cmentarnych na święta, rocznice bądź regularnie według życzenia klienta. Do sprzątania pomników wykorzystujemy profesjonalne produkty chemiczne oraz pielęgnacyjne, które nie wpływają negatywnie na strukturę materiału, z którego wykonany jest nagrobek oraz zapobiegną przedwczesnemu blaknięciu koloru surowca.

W celu realizacji projektu pomnika cmentarnego w naszej firmie, skontaktuj się z nami przy pomocy maila, telefonu, formularza internetowego czy czatu znajdującego się na stronie przedsiębiorstwa Jeśli mieliby Państwo problem z przewozem na stronie internetowej firmy przeprowadzkowej https://www.przeprowadzkipoznanskie.pl/ możecie zlecić przewiezienie nagrobka w danym mieście po rynkowo niskich kosztach.