Nagrobki Gdynia

Wszyscy myślą, że zakup pomnika na cmentarz to banalna sprawa nie wymagająca dużego wysiłku oraz środków finansowy, jednak są to tylko pozory — w rzeczywistości wygląda to inaczej. Problemy tworzą się już podczas wyboru surowca na pomnik, następnie trzeba wybrać odpowiedni kolor materiału oraz wszelkie dodatki i akcesoria tak, aby były spójne z nagrobkiem — nasi eksperci zawsze służą pomocą.

Podczas zakupu pomnika cmentarnego należy wziąć pod uwagę w szczególności rozmiar miejsca, na którym będzie przeprowadzany pochówek oraz należy skonsultować się z właścicielem terenu w sprawie zapoznania się z aktualnym regulaminem obowiązującym na danym miejscu pochówku. Pomniki w wersji pojedynczej tworzymy przede wszystkim z surowca naturalnego, czyli granitu. Nie mniej jednak możemy Państwu zaproponować pomniki cmentarne wykonane z marmuru, piaskowca lub kwarcu. Oferowane nagrobki Gdynia idealnie sprawdzą się zarówno jako pomnik zastępczy jak i ten stały na lata.

Pomniki cmentarne — wersja pojedyncza

Surowiec naturalny jakim jest marmur najlepiej służy podczas realizacji grobowców czy krypt — dobór tego surowca ma znaczenie podczas panujących w naszym kraju zmiennych warunkach atmosferycznych. Marmur jest odporny na odbarwienia oraz na kruszenie się surowca.

Granit najczęściej stosujemy przy tworzeniu pomników pojedynczych, ponieważ pozwala on na łatwe oraz szybkie formowanie bardzo skomplikowanych projektów, a także jest wytrzymały na wszelkie odbarwienia oraz na zmienne warunki atmosferyczne panujące zazwyczaj w Polsce.