Spotkanie Porozumienia - styczeń 2013

Data dodania: 7 stycznia 2013

Przed nami kolejne spotkanie Porozumienia Mysłowickich Organizacji Pozarządowych. Porozumienie zrzesza już aż 19 organizacji pozarządowych i powoli do współpracy dołączają się kolejne stowarzyszenia.

 

Wraz z nowym rokiem nadszedł czas na przygotowanie rocznego planu działania - a działań i pracy będzie sporo. Głównym tematem spotkania będzie włączenie w roku 2013 naszych organizacji pozarządowych w tworzenie lokalnych programów rozwoju dla miasta Mysłowice, szczególnie - programu rewitalizacji społecznej najbardziej zdegradowanych obszarów miasta. Na spotkanie został zaproszony gość specjalny, pan Tomasz Szewczyk.

 

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.30 w Ośrodku wsparcia dla organizacji pozarządowych w Mysłowicach, ul. Grunwaldzka 22. Jak zawsze spotkania odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaczy do udziału w rozmowach.

 

Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt "Region aktywnych organizacji - mobilne centra informacji i wspierania ngo w woj. śląskim".


Powrót