Wiadomości

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia informatyczne dla mieszkańców Mysłowic i okolic

Data dodania: 6 lipca 2017

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na bezpłatne kursy informatyczne odbywające się w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice przy ul. Grunwaldzkiej 22/6. Kurs informatyczny na poziomie podstawowym obejmuje 80 godz. dydaktycznych i skierowany jest do osób pracujących

Więcej...

Zachęcamy do przekazywania 1% na Mysłowickie Organizacje!!!

Data dodania: 4 kwietnia 2017

Zachęcamy do skorzystania z szansy, jaką jest przekazanie 1 proc. podatku dochodowego mysłowickim organizacjom pozarządowym. Zostawmy swoje pieniądze w Mysłowicach! Wspierajmy swoich sąsiadów i znajomych - osoby potrzebujące z naszego miasta!

Więcej...

Zapraszamy na spotkanie w sprawie inicjatywy lokalnej

Data dodania: 4 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w sprawie inicjatywy lokalnej, które odbędzie się 5 maja br. o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice.

Więcej...

Zapraszamy na spotkania tematyczne

Data dodania: 28 września 2016

OŚRODEK WSPIERANIA INICJATYW SPOŁECZNYCH w Jaworznie zaprasza na cykl spotkań tematycznych Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w Mysłowicach - ul. Grunwaldzka 22 (I piętro wejście od Plac Wolności 8)

Więcej...

Dyżury doradców ROWES dla organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii spolecznej

Data dodania: 20 września 2016

Zapraszamy na dyżury z doradcami Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w Biurze Stowarzyszenia CIS Mysłowice

Więcej...

Zaproszenie na spotkanie w sprawie konkursu do FIO

Data dodania: 9 sierpnia 2016

Zapraszamy na spotkanie dot. Programu Operacyjnego FIO 2017 – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, które odbędzie się: 25.08.2016 (czwartek) w godzinach od 16.00 do 19.00 w Biurrze Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice ul. Grunwaldzka 22 w Mysłowicach

Więcej...

Zapraszamy na dyżur doradcy i animatora w Biurze Stowarzyszenia CIS Mysłowice

Data dodania: 15 lipca 2016

Zapraszamy mysłowickie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz wszystkie osoby zainteresowane zakładaniem/działalnością w tego typu podmiotach w dniach 20.07.16 r. w godz. od 10.00 do 13.00 oraz 27.07.16 r. w godz. od 15.00 do 18.00 do Biura Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice, ul. Grunwaldzka 22. Dyżurować tam będą doradcy i animatorzy Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej – doświadczeni eksperci ds. ekonomii społecznej i wieloletni praktycy, reprezentujący Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych z Jaworzna.

Więcej...

Ogłoszenie

Data dodania: 21 stycznia 2016

Ogłoszenie wszczęcia likwidacji Stowarzyszenia Centrum Zdrowia i Edukacji, Pomoc Ofiarom Uzależnień "Parasol" z siedzibą w Mysłowicach

Więcej...

W Mysłowicach powstanie Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Data dodania: 15 grudnia 2015

Mysłowicki magistrat zacieśnia współpracę z organizacjami pozarządowymi i powołuje Powiatową Radę Pożytku Publicznego. Ten organ doradczy rozpocznie swoją działalność w pierwszej połowie lutego przyszłego roku i działać będzie właśnie na rzecz lokalnych organizacji.

Więcej...

Nabór kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Data dodania: 30 listopada 2015

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza nabór kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Mysłowicach.

Więcej...
<<< Strona 1 / 12> >> Idź do:

Wyszukiwanie wiadomości

Tytuł: