Wiadomości

Moduł szkoleniowy „Profesjonalizacja organizacji pozarządowej”

Data dodania: 10 października 2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w module szkoleniowym „Profesjonalizacja organizacji pozarządowej”. Moduł składa się z trzech szkoleń, dzięki którym zwiększą Państwo swoją wiedzę z zakresu:

Więcej...

III spotkanie Porozumienia mysłowickich organizacji pozarządowych

Data dodania: 4 października 2011

3 października br. odbyło się już III spotkanie Porozumienia mysłowickich organizacji pozarządowych. Na spotkaniu tym organizacje wypracowały cel główny wspólnych działań ...

Więcej...

Porozumienie mysłowickich organizacji pozarządowych

Data dodania: 1 października 2011

Miesiące sierpień i wrzesień zapoczątkowały powstanie w naszym mieście Porozumienia organizacji pozarządowych. Jest to niewątpliwie moment przełomowy, dający nadzieję na rozwój integracji sektora pozarządowego w Mysłowicach. Poniżej zamieszczamy opis ostatnich wydarzeń i wypracowanych postanowień.

Więcej...

Konferencja „Wyzwania dla organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu środków z POKL"

Data dodania: 26 września 2011

Prezydent Miasta Mysłowice zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe na Konferencję „Wyzwania dla organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu środków z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki".

Więcej...

Spotkanie - Konsultacje Programu współpracy, Rada Pożytku Publicznego

Data dodania: 26 sierpnia 2011

Urząd Miasta Mysłowice oraz Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice serdecznie zapraszają mysłowickie organizacje pozarządowe do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 29 sierpnia 2011 w siedzibie Ośrodka wsparcia dla organizacji pozarządowych przy ul. Grunwaldzkiej 22, wejście od strony Pl. Wolności 8 (I piętro).

Więcej...
<<< Strona 12 / 12> >> Idź do:

Wyszukiwanie wiadomości

Tytuł: