Wiadomości

Bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców miasta Mysłowice

Data dodania: 9 listopada 2015

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice zaprasza mieszkańców miasta Mysłowice do korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej. Dyżury odbywają się od 4 listopada do 31 grudnia br. w środy, godz. 16.00 – 18.00, w siedzibie stowarzyszenia.

Więcej...

Konsultacje - najważniejsze cele i działania programu współpracy w 2016 r.

Data dodania: 16 października 2015

Serdecznie zapraszamy na ostatnie konsultacje społeczne projektu rocznego Programu współpracy samorządu miasta Mysłowice i organizacji pozarządowych w 2016 r. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 października o godzinie 16.30.

Więcej...

Otwarty konkurs dla organizacji pozarządowych na rewitalizację społeczną

Data dodania: 3 lipca 2015

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza otwarty konkurs na dotacje z budżetu miasta na realizację zadania publicznego w zakresie "działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych"

Więcej...

Zaproszenie na szkolenie z pozyskiwania środków z budżetu miasta poprzez generator wniosków

Data dodania: 16 czerwca 2015

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w module szkoleniowo - informacyjnym: "Pozyskiwanie środków finansowych na realizację zadań publicznych z budżetu miasta Mysłowice poprzez e-narzędzie w ramach funkcjonującego Generatora Wniosków"

Więcej...

Szkolenie "Budżet obywatelski" - 28 kwietnia

Data dodania: 22 kwietnia 2015

Prezydent Miasta Mysłowice zaprasza przedstawicieli mysłowickich organizacji pozarządowych na szkolenie "Budżet obywatelski". Prowadzącym szkolenie będzie Jarosław Makowski, ekspert w dziedzinie budżetu obywatelskiego, Radny Sejmiku Województwa Śląskiego. Szkolenie odbędzie się w dniu 28 kwietnia o godzinie 16.00 w siedzibie Centrum Inicjatyw Społecznych Mysłowice.

Więcej...

Doradztwo z PR

Data dodania: 10 kwietnia 2015

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Magdaleną Borucką, specjalistą ds. PR ze Stowarzyszenia Most, mająca bezpłatnie wspierać organizacje zainteresowane doradztwem z zakresu Public Relation. Doradca jest do Państwa dyspozycji do 17 kwietnia.

Więcej...

Spotkanie konsultacyjne nt. inicjatywy lokalnej - 13.04.2015r. o godz. 16:00

Data dodania: 8 kwietnia 2015

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne uchwały o inicjatywie lokalnej, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 13.04.2015r. o godz. 16:00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia dla Organizacji Pozarządowych przy ul. Grunwaldzkiej 22 (wejście od Placu Wolności 8) w Mysłowicach.

Więcej...

Konkurs na dotacje z budżetu miasta w obszarze ochrony zdrowia

Data dodania: 31 marca 2015

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza konkurs na dotacje z budżetu miasta na realizację zadań publicznych w obszarze ochrony zdrowia, tj. zwalczania narkomanii oraz przeciwdziałania alkoholizmowi w 2015 r.

Więcej...

Dzień Organizacji Pozarządowych - spotkanie organizacyjne

Data dodania: 20 marca 2015

Partnerzy projektu "My PART" serdecznie zapraszają członków zespołu ds. współpracy lokalnej oraz wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta Mysłowice na II spotkanie dot. współorganizacji Dnia Organizacji Pozarządowych.

Więcej...

Platforma donacyjna uruchomiona - prosty sposób na zdobycie środków na działania NGO!

Data dodania: 18 marca 2015

Fundacja FaniMani uruchomiła platformę donacyjną wspierającą wybraną organizację pozarządowa lub szkolę poprzez dokonywanie zakupów online. Dzięki niej organizacje mogą w prosty sposób zdobywać środki na swoje działania. Wystarczy, że zarejestrują się na platformie: - https://fanimani.pl/ - Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.

Więcej...
<<< Strona 2 / 12> >> Idź do:

Wyszukiwanie wiadomości

Tytuł: